Ons is gegeven
Er is ons veel gegeven. Vrede is ons gegeven, vrede om te maken en vol te houden. Leven is ons gegeven om tot bloei te komen en elkaar te inspireren. Ons is Liefde gegeven, om te delen en aan elkaar door te geven. Het Woord is ons gegeven, het inzicht in wat het leven waardevol maakt, begrip om de juiste dingen te kunnen doen. En een Kind is ons gegeven, een kind, weerloos stralend, vol van mogelijkheden.
Vier met ons de adventtijd van verwachting – verwachting van alles wat ons is gegeven.
3 december – Marina Slot
Dagthema: Vrede ons gegeven – Vrede kun je leren
Door de liefde verdraag je alles wat er met je gebeurt. Door de liefde blijf je geloven en vertrouwen. Door de liefde blijf je altijd volhouden – We reiken vandaag ook een Vredesduif uit aan iemand die al jaren werkt aan herstel.
10 december – Diana Vernooij
Dagthema: Leven ons gegeven
Ons allen is het leven gegeven, zo vanzelfsprekend en tegelijk zo kwetsbaar, dat we er liever niet aan denken. Laten we het lef hebben stil te staan bij dit geschenk van leven.
17 december – Hans Ernens
Dagthema: Liefde ons gegeven
Zie wat een liefde de Vader heeft gegeven, dat we kinderen van God heten. Wij hebben lief omdat God ons het eerst heeft liefgehad. Iedereen die liefde heeft gegeven, leeft voort in het hart van een ander.
Op zondag 24 december is er geen viering om 10:30 uur
24 december – 17:30 uur
Kerk open om 17:00 uur
Kinderkerstviering – ‘Kind ons gegeven’
Met Jonne Meij, Natalie Coenradi en Carla Koot.
Het kerstverhaal voor kinderen in de basisschoolleeftijd.
Aanmelden via: www.deduif.net
24 december – 24:00 uur
Kerk open om 23:15 uur
Kerstnachtviering – ‘Woord ons gegeven’
Voorgangers: Marc van de Giessen en Jan Meijer
Het Woord ons gegeven is het woord van bevrijding en nieuw perspectief dat in ons wordt geboren. Met Kerst willen wij dit Woord de tijd en aandacht geven dat het verdient.